• Detail firmy

ENERGIZE GROUP s.r.o.

Základní popis

Nabídka kompletních služeb v oblasti elektroniky, plynu, vody, topení a tlakových nádob.

Adresa

Tylova 1/57
316 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25231146
DIČ:  CZ25231146
Rok založení:  1999
Počet zaměstnanců:  150

Výrobky, činnosti

Kalibrace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 378 132 717
Mobil: +420 603 151 132
Fax: +420 378 132 717
E-mail: v.jachim@volny.cz
E-mail: energize_group@volny.cz
WWW: www.volny.cz/energize_group

Kontaktní osoba

Vladimír Jáchim - Jednatel

Ing. Daniel Šimána - Jednatel

Další firmy v oboru

PROJECT PLUS KLATOVY, spol. s r.o.

Naše společnost sídlí v Klatovech - Lubech a zabývá se výstavbou inženýrských sítí a realizaci vodohospodářských staveb. Zajišťujeme výstavbu kanalizací, vodovodů, čistíren odpadních vod atd. Rekonstruujeme a obnovujeme vodní nádrže, provádíme revitalizace a úpravy vodních toků, výstavby odvodňovacích zařízení včetně údržby, zemní práce. Seznam používané techniky naleznete na našich www stránkách.

RESKO TACHOV s.r.o.

Jako velkoobchodní firma Vám nabízíme veškerý sortiment profilů. Na výběr máte z přechodových a schodových profilů různého materiálu (hliník, mosaz, ocel), schodišťových tyčí, dveřních zarážek, vrutů, příslušenství pro odborné položení podlahovin a mnoho dalšího. Není-li zboží k dispozici, rádi ho pro Vás objednáme. Snažíme se zákazníkům poskytnout ten nejlepší servis.

STŘECHY ŠOT, s.r.o.

Zajišťujeme realizace a opravy střech, pokrývačské, tesařské a další práce. Specializujeme se na solární panely a fotovoltaiku, vázané krovy, montáž střešních oken. Pronajímáme střešní výtah, klempířské dílny nebo fasádní lešení. Máme dlouholeté zkušenosti a klademe důraz na kvalitu provedené práce a správné použití střešních doplňků.