• Detail firmy

ASPEC spol. s r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou a rozvozem pekárenských výrobků

Adresa

9. května 586/24
794 01 Pod Cvilínem

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  43960073
DIČ:  359-43960073
Rok založení:  1993

Výrobky, činnosti

Sušenky, slané tyčinky a preclíky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 554 614 316
E-mail: aspec@aspec.cz
WWW: www.aspec.cz

Kontaktní osoba

Bc.Ing. Pavel Koman - Jednatel

Kurt Neugebauer - Jednatel

Další firmy v oboru

CUKRÁŘSTVÍ ŘEHOVÁ & CULINARY

Jsme rodinnou firmou, která byla založena již r. 1990. Vyrábíme dorty, zákusky, cukroví, koláče, chlebíčky, slané tyčinky aj. Od r. 2009 nabízíme i bezlepkové výrobky a od ledna 2015 se zabýváme cateringem a kulinářskými výrobky teplé i studené kuchyně! Všechny produkty vyrábíme ručně za dodržení přísných hygienických a technologických požadavků. Kvalita a čerstvost výrobků je pro nás prioritou.

Daniela NOVÁKOVÁ

Naše zakázkové cukrářství pro Vás již od roku 1999 připravuje kvalitní sladké a slané dobroty k nejrůznějším příležitostem. Naší specializací jsou minizákusky a kanapky. Dále vyrábíme dorty, zákusky, svatební koláčky podle staročeských receptur, slané sýrové sušenky, slané dorty, obložené mísy, chlebíčky, plněné bagety, banketní houstičky aj. Vždy se pokoušíme vyhovět vašim přáním.

Renata Bartůňková – Galerie čokolády

Specializuji se na ruční tvorbu napodobenin čokolády, čokoládových, marcipánových a jiných sladkostí a dobrot. Vyrábím šperky, magnetky, plyšové dárky a mnoho dalších dárkových předmětů. Vyvíjím kreativní sady pro děti a vedu kreativní kurzy pro děti i dospělé.