• Detail firmy

SIMEX Praha, spol. s r.o.

Základní popis

Zprostředkování obchodu s čínskými dodavateli. Dovoz textilu, skladových vozíků, autodoplňků, diamantových kotoučů, nářadí.

Adresa

JZD 8
190 15 Praha 9 - Satalice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49689410
DIČ:  003-49689410
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  5

Výrobky, činnosti

Zprostředkování obchodu s Čínou

Plný servis při vyhledávaní ideálního výrobce v Číně, při zadávání výroby, zajištění dopravy, proclení zboží při vývozu i dovozu a další služby.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 286 850 023
Fax: +420 286 850 023
E-mail: simexopoc@post.cz
E-mail: simexpraha@mbox.vol.cz
WWW: www.simex.co.cz
Skype: simexpraha

Kontaktní osoba

Wenjun Ing.Jin - Generální ředitel

Telefon: 286 850 023
E-mail: simexpraha@vol.cz
Skype: simexpraha

Daniel Opočenský

Mobil: 775 288 852
E-mail: simexopoc@post.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Mgr. Josef Vološin - Optimal-Energy.cz, a.s.

Zabývám se poradenskou a konzultační činností v oblasti energetiky. Zajišťuji optimalizaci nákladů změnou dodavatele elektřiny a plynu a následné úspory v nákladech za osvětlení, vodu a teplo. Pomáhám se zaváděním technologií v rámci alternativních a obnovitelných zdrojů energie.

SVÚOM s.r.o.

Zaměřujeme se na povrchové úpravy, protikorozní ochranu, výzkum a poradenství v oblasti koroze a protikorozní ochrany, akreditované zkušebny, expertizní a soudně znaleckou činnost, korozní zkoušky, materiálové analýzy, inspekci povrchových úprav nebo měření znečištění a klimatické zkoušky. Navazujeme na činnost Státního výzkumného ústavu ochrany materiálu (SVÚOM).

EKOS PRAHA s.r.o.

Věnujeme se kompletnímu vedení firemního účetnictví a daňové evidence pro malé a střední firmy se sídlem v ČR. Zajišťujeme komplexní zpracování mezd a daňových přiznání včetně zajištění odkladu daňových přiznání či zpracování pokladů pro úvěr. Poskytujeme profesionální firemní daňové a účetní poradenství pro právnické i fyzické osoby. V případě potřeby zajistíme odborné zastoupení na úřadech.