• Detail firmy

S.S.K., a.s.

Základní popis

Prodej snímačů pro hutní průmysl. Bezkontaktní měření fyzikálních veličin, měření hladin a vlhkosti. Provádění nedestruktivní defektoskopie.

Adresa

Frýdecká 201
739 61 Třinec

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65138554
DIČ:  CZ65138554
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  7

Výrobky, činnosti

měření

Kontaktní údaje

Telefon: 558 993 080
Telefon: 558 993 082
E-mail: ssk@trz.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Mitrenga - Předseda představenstva

Mobil: 602 785 171
E-mail: info@ssktrinec.cz
WWW: www.ssktrinec.cz
Další firmy v oboru

Zdeněk Šopík, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na tepelné a zvukové izolace. Provádíme technické a průmyslové izolace kotelen, výměníkových stanic, potrubí horkovodů a parovodů, protipožární izolace, izolace proti rosení (včetně oplechování). Další naší činností je klempířství a rekonstrukce střech. Disponujeme pracovní plošinou s dosahem 20 m, kterou pronajímáme a zajišťujeme rovněž kontejnerovou přepravu.

ČÍŽ Dalibor

Již téměř 25 let zajišťujeme prodej a servis měřící a regulační techniky SIEMENS. Nabízíme komplexní služby, od projektování řídících systémů MaR, přes jejich instalaci a uvedení do provozu, až po technikou pomoc a poradenství. Součástí poskytovaných služeb je rovněž programování pro regulátory UNIGYR a DESICO PX. Servis zajišťujeme nonstop.

K + B armatury, s.r.o.

Zabýváme se prodejem průmyslových armatur především pro energetické, vodárenské, teplárenské, plynárenské a chemické odvětví průmyslu. Dále prodáváme příruby, trubky, trubkové ohyby, těsnící materiál, spojky, ventily, kohouty, šoupátka, klapky a další hutní materiál. V nabídce máme veškeré tuzemské armatury i většinu zahraničních produktů. Garantujeme kvalitu, nízké ceny a krátké dodací termíny.