• Detail firmy

M-Color s.r.o.

Základní popis

Prodáváme barvy, laky a mořidla na dřevo. Nabízíme stříkací zařízení a náhradní díly.

Adresa

Měšická 1725
390 02 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25161521

Výrobky, činnosti

Mořidla, lazury

Mořidla,Barvítka,PU izolátory,Ředidla,Transp.základy,Polyuretany,Nitro,Polyestery,Transp.vrchní laky,Polyuretany,Parketové laky,Kombi laky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 253 033
Mobil: +420 602 370 297
Fax: +420 381 253 033
E-mail: mcolor@mcolor.cz
WWW: www.mcolor.cz

Kontaktní osoba

Václav Kafka - Jednatel

Mobil: +420 724 020 827
Další firmy v oboru

DK TRADE s.r.o.

Specializujeme se na vše, co nějak souvisí s péčí o exteriérové i interiérové výrobky ze dřeva. Nabízíme potřeby k jejich ošetřování, údržbě i natírání a samozřejmostí je také fundovaný poradenský servis. Dodáváme laky, lazury, mořidla, brusný materiál (kotouče, pásy, lamely), lepidla (dispersní, epoxidové, polyuretanové, vteřinové) aj. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách.

A.Thermo s.r.o.

Firma nabízí prodej příslušenství k osobním a užitkovým automobilům. Dále laky, mořidla, oleje, opravné prostředky (např. retušovací tužka, balzám na kůži, voskový tmel), ředidla, šelaky. Z autodoplňků například stěrače, žárovky, výfukové komponenty.

DOLEŽAL - družstvo - autolaky

Zabýváme se prodejem průmyslových laků a příslušenství pro lakýrníky. Nabízíme, autolaky, motolaky, tmely, matovací přísady, brusné a matovací pasty, leštěnky, vosky, technické spreje, ochranné nástřiky ve spreji, ochranné overaly a masky pro lakýrníky, mycí pasty na ruce a mnoho dalšího. Provádíme rovněž míchání autolaků a plnění sprejů odstínem barvy Vašeho auta.