• Detail firmy

S T A R P spol. s r.o.

Základní popis

Zabýváme se zpracováním a pořezem dřeva.

Adresa

Hutní 15
793 42 Janovice

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14612755
DIČ:  CZ14612755
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  25

Výrobky, činnosti

Pila

Kontaktní údaje

Telefon: +420 554 283 029
Fax: +420 554 283 029
E-mail: starp@wo.cz

Kontaktní osoba

Jiří Štanglica - Jednatel

Ing. Zděnek Adam - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

F.M.T. Group s.r.o.

Výkup, prodej a modernizace použitých obráběcích a tvářecích strojů: vodorovné vyvrtávačky (horizontky), karusely, CNC obráběcí centra, brusky, frézky, soustruhy, lisy, tabulové a profilové nůžky, ohýbačky, zakružovačky, vrtačky, obrážečky, vysekávací stroje, pálicí stroje, lasery, drátové řezačky, stroje na ozubení, válcovačky závitů, hoblovky, pily na kov a další.

PAVLÍNEK s.r.o.

Zaměřujeme se na oblast vázacích prostředků, zvedací a manipulační techniky, ocelových lan, přivazovací techniky a souvisejícího sortimentu. Nabízíme ocelová lana, vazáky, vázací a jevištní techniku, montované zábradlí, nerezová lana, plošinové vozíky, obrtlíky, jeřábové kočky a háky, úhlové převodovky, lanové navijáky, vázací body či řetězy, lanové svorky, nerezová lanka, vázací popruhy a další.

MIKESKA JIŘÍ

Naše společnost již od roku 1998 zajišťuje pořez a prodej dřevin. Prodáváme kulatinu, stavební řezivo, prkna, fošny, latě, trámy, hoblované řezivo apod. Řezivo Vám dodáme přesně na míru dle Vašich požadavků. Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme s výběrem vhodného materiálu např. pro altány, pergoly, prolézačky či jiné dřevostavby.