• Detail firmy

BRAMO - FRANTIŠEK MOJZÍK

Základní popis

Jsme ryze česká firma zabývající se výrobou kvalitních nerezových a ocelových ůchytek a madel na nábytek v širokých rozměrových řadách.

Adresa

Mladějovice 39
785 01 Mladějovice

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13239872
DIČ:  381-6006251119

Výrobky, činnosti

Nábytkové úchytky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 034 083
Mobil: +420 604 432 887
Fax: +420 585 002 893
E-mail: info@bramocz.cz
WWW: www.bramocz.cz

Kontaktní osoba

František Mojzík

Další firmy v oboru

Petr Fruhwirt

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od r. 1990. Naší specializací jsou kuchyně na míru. Dále vyrábíme vestavěné skříně, obývací stěny, postele, stoly, kancelářský nábytek, nábytek pro školy a zdravotnická zařízení. Pracujeme s kvalitními materiály, výrobu realizujeme dle návrhu zákazníka, po dohodě návrh zhotovíme my. Součástí služeb je doprava, montáž a servis, okrajově i renovace nábytku.

KOVO SKŘIPEC, s.r.o.

Od založení firmy se zabýváme třískovým obráběním železných i neželezných kovů a plastů. Máme široký strojový park s velkým množstvím i atypických nástrojů a příslušenství a tak svým zákazníkům můžeme nabídnout obrábění tvarově velmi složitých i rozměrných součástí. Nabízíme kusovou, malosériovou nebo sériovou výrobu. Výrobu provádíme dle projektové dokumentace nebo vzorového výrobku zákazníka.

Martin Mach

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku a kuchyňských linek z masivu. Dále vyrábíme dřevěné dveře (interiérové i exteriérové), vrata, zárubně, dřevěná okna (kastlová, špaletová, eurookna) - vše dle Vašich požadavků. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.