• Detail firmy

LEŠSTAV BRNO,s.r.o.

Základní popis

Montáž a demontáž rámového lešení. Provádění školení lešenářů. Prodej lešenářské techniky

Adresa

Kaštanová 141
617 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26250772

Výrobky, činnosti

Školení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 211 289
Mobil: +420 605 256 969
WWW: www.almara.cz/lesstav

Kontaktní osoba

Ing. Rostislav Šafařík - Jednatel

Telefon: 605 256 969

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PENERINI s.r.o.

Jsme brněnská rodinná pražírna kávy. Zaměřujeme se pouze na 100% arabiky. Naší kávou zásobujeme kavárny, restaurace, kanceláře i domácnosti. Prodáváme kávovary včetně příslušenství, mlýnky na kávu, šálky a skleničky a další zboží potřebné pro přípravu kávy. Pořádáme rovněž kurzy a různá školení o kávě.

Václav Gracias - Zastřešení kruhových bazénů

Specializujeme se na výrobu a prodej různých zastřešení a práci s polykarbonátem. Dodáváme zastřešení atypická, na kulaté, kruhové bazény, zimní zahrady, přístřešky a další. V nabídce máme i jednokolejnicové zastřešení a podchůdné zastřešení. Pro nosné konstrukce využíváme nerezové profily opláštěné polykarbonátem. Vyhovíme Vašim individuálním požadavkům.

SYNERGY MANAGEMENT, s.r.o.

Česká vzdělávací a konzultační společnost, která se zaměřuje na rozvoj osobního potenciálu pracovníků malých, středních i velkých výrobních a obchodních společností. Dodáváme kurzy a semináře pro skupiny pracovníků, poskytujeme i odborné psychologické individuální poradenství. Preferujeme dlouhodobou spolupráci, založenou na vzájemné důvěře.