• Detail firmy

MATRIX a.s.

Základní popis

Vyrábíme dřevěná Eurookna typ EURO 68, plastová a hliníková okna, štafle, překližky, dřevotřísky, laminované DTD. Prodáváme pneumatické ruční nářadí, brusky, leštičky Dynabrade, lepicí a těsnicí tmely, lepidla na autoskla Dow Automotive, brusiva.

Adresa

Třebešov 1
516 01 Třebešov

Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25947672

Výrobky, činnosti

Truhlářské práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 494 384 593
Telefon: +420 494 384 597
Mobil: +420 777 712 702
E-mail: matrix@worldmail.cz
E-mail: info@matrix-as.cz
WWW: www.matrix-as.cz

Kontaktní osoba

Ing. Libor Burian - Předseda představenstva

E-mail: libor.burian@matrix-as.cz

VLASTIMIL CHALOUPKA - Člen představenstva

Pobočky

Dřevocentrum CZ, a.s.
Jaromírova 80/51
128 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

HELLA stínící technika s. r. o.

Zajistíme výrobu, prodej a montáž pro exteriér - bezpečnostní rolády, žaluzie, markýzy, rolety. Interiér - vertikální a horizontální žaluzie, rolety, plisé. Dodáváme stínění zimních zahrad, markýzy a slunečníky pro gastronomii či dělící pohyblivé příčky.

Pro-Charitu s.r.o.

Sociální podnik Pro-charitu se zaměřuje na zaměstnávání zdravotně znevýhodněných osob, kterých zaměstnává více než 100. Jejím 100% vlastníkem je nestátní nezisková organizace Oblastní charita Červený Kostelec. Zabývá se výrobou bylinných produktů, roztoků, zdravotnických pomůcek, textilní a truhlářskou výrobou. Z oblasti služeb nabízí zdravotnické zásobování, úklidové služby a provozuje prádelnu.

HELIX s. r. o. - truhlářství

Specializujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Zařizujeme veřejné a bytové interiéry, i atypickým nábytkem. Dodáváme kuchyně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dveře z masivu a další komponenty do interiérů, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Na našich stránkách naleznete fotogalerii realizovaných zakázek. Neváhejte nás navštívit!