• Detail firmy

NOVATEC Fenster + Türen s.r.o.

Základní popis

NOVATEC Fenster+Türen s.r.o. se zabývá výrobou dřevěných EURO oken, balkonových dveří a vchodových dveří. Provedení, rozměry, tvar, barevný odstín atd. určuje přání našeho zákazníka.

Adresa

Na Perkách 635
330 21 Líně

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26328771
DIČ:  CZ26328771
Rok založení:  2001
Počet zaměstnanců:  50
Roční obrat:  50000000

Výrobky, činnosti

Okenice

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 911 009
Mobil: +420 603 861 834
E-mail: dupal@novatec.cz
WWW: www.novatec.cz

Kontaktní osoba

Ing. František Dupal

Další firmy v oboru

STŘECHY ŠOT, s.r.o.

Zajišťujeme realizace a opravy střech, pokrývačské, tesařské a další práce. Specializujeme se na solární panely a fotovoltaiku, vázané krovy, montáž střešních oken. Pronajímáme střešní výtah, klempířské dílny nebo fasádní lešení. Máme dlouholeté zkušenosti a klademe důraz na kvalitu provedené práce a správné použití střešních doplňků.

Jiří Bozděch

Věnuji se kovovýrobě. Specializuji se na zakázkovou výrobu zábradlí, schodů, vrat, dvířek či různých konstrukci z oceli i nerezu. Vyrábím rovněž atypické bytové doplňky a jiné kovové drobnosti. Garantuji kvalitně odvedenou práci a příznivé ceny. Ukázky realizovaných zakázek naleznete na webových stránkách firmy.

Truhlářství DraMax s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství z masivu či lamina. Zajišťujeme výrobu kuchyňských linek, dřevěné schody a schodiště, dřevěné dveře, skříně na míru, půdní vestavby, dřevěné zahradní altány či dřevěné zábradlí. Provádíme repase nábytku a dveří.