• Detail firmy

KORAL s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme a dodáváme kompozitní profily a výrobky pro široké spektrum aplikací. Nabízíme pryskyřice POLIPOL, gelcoaty POLIJEL, lepící pasty POLITIX, pl

Adresa

Za mlýnem 5
666 01 Tišnov

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46963987
DIČ:  CZ46963987

Výrobky, činnosti

Polyesterové pryskyřice

Kontaktní údaje

Telefon: +420 549 410 189
Mobil: +420 603 801 768
Fax: +420 549 410 086
E-mail: info@koral-tisnov.cz
E-mail: obchod@koral.biz
WWW: www.koral-tisnov.cz

Pobočky

GDP Koral, s.r.o.
Za Mlýnem 5
666 01 Tišnov

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

A components s.r.o.

Naší specializací je výroba a distribuce průmyslových komponentů prvotřídní kvality. Dodáváme dokončovací prvky, konstrukční prvky, ovládací prvky, přepravní a ochranné krytky a zátky, hadicové a trubkové spony, příslušenství pro ochranu hydraulických hadic, elektro příslušenství, stavitelné nohy a podstavce a mnoho dalšího. Zajišťujeme rovněž zakázkovou výrobu průmyslových komponentů.

Ing. Petr Žák

Zajišťujeme dodávky zatravňovacích rohoží z vysokohustotního polyetylenu, které jsou určeny pro ochranu trávníků. Zatravňovací rohože se používají pro různé plochy, např. parkoviště, příjezdové cesty, chodníky, letištní plochy a často používané travní plochy. Dále se zabýváme pronájmem trampolín, zábavných atrakcí a hradů. Na našich stránkách naleznete kompletní nabídku včetně fotogalerie.

STYL 2000 s.r.o.

Naše společnost již více než 25 let zajišťuje dodávky a instalace zavěšených provětrávaných fasádních plášťů a dodávky obkladů a dlažeb. Nabízíme široký sortiment stavební keramiky, obkladů, dlažeb (včetně slepeckých dlažeb), mozaiky a výrobků z gumového recyklátu. Pro kompletní nabídku navštivte náš e-shop a vyberte si, co potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu.