• Detail firmy

PODHORAN LUKOV a.s.

Základní popis

Vyrábíme kontejnery lisovací, Abroll, Mulden, speciální kontejnery s ovládacími a řídícími prvky, korby na odpad. Provozujeme servis nákladních vozů, sítotisk, výroba nábytku. Vyrábíme těžké svařence, zámečnická výroba vč. povrchového lakování.

Adresa

Hradská 309
763 17 Lukov

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26223155
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Kovovýroba

Kontaktní údaje

Telefon: 577 116 101
Telefon: 577 116 111
Mobil: 602 705 530
Fax: 577 911 382
E-mail: IvanaH@podhoran.cz
E-mail: podhoran@horry.cz
WWW: www.podhoran.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Plšek

Milan Čupa - Předseda představenstva

Rostislav Šarman - Předseda představenstva

Telefon: 577 116 124
Další firmy v oboru

Josef Matušík

Firma se zabývá CNC zpracováním plechů na CNC strojích - řezání laserem (4 stroje) , vysekávání (2 stroje) a ohýbání plechů na ohraňovacích lisech (4 stroje) a soustružnicko-frézovací práce. Lisování samoúchytných spojovacích prvků. Provádíme zámečnické dokončovací práce - svařování, broušení, srážení hran, závitování, zahlubování. V naší vlastní lakovně -lakování práškovými barvami.

TOWELIN družstvo

Věnujeme se výrobě lehkých svařovaných konstrukcí, renovacím a opravám součástí navařováním. Svařujeme kovy, hliník, nerez. Disponujeme svařovacím agregátem TIG 350 a předehřívací pecí s regulací do 800°C. Provádíme leštění kovů. Dále se zabýváme prodejem nářadí, nástrojů, kotvící a nýtovací techniky či měřidel pro strojírenství. Součástí poskytovaných služeb je i technické poradenství.

REMO CZ Tlumačov, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a dodávku jeřábů a zdvihacích zařízení. Specializujeme se na jejich výrobu, montáž, záruční i pozáruční servis, opravy a další. V nabídce máme mostové, sloupové, portálové a další jeřáby. Dodáváme kladkostroje a komponenty ke zdvihacím zařízením. Provádíme inspekce, revizní zkoušky nebo školení jeřábníků a vazačů.