• Detail firmy

APEX CENTRAL EUROPE s.r.o.

Základní popis

Dodáváme vše pro dokonalé čištění a hygienu - čistící přípravky a náčiní a přípravky na mytí a ošetření rukou pro průmysl i instituce, autokosmetika a chemie do mycích linek. Dovážíme profesionální čistící, odmašťovací a úklidové prostředky.

Adresa

Blučina 627
664 56 Blučina

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26313766

Výrobky, činnosti

Autochemie

Kontaktní údaje

Telefon: +420 519 421 728
Fax: +420 519 421 727
E-mail: info@a-clean.cz
WWW: www.a-clean.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Hana Černá - Jednatel

Další firmy v oboru

Petr Soukup - Royalsoap

Zabýváme se výrobou a prodejem dárkových vykrajovaných mýdel. Vykrajovaná glycerinová mýdla jsou vyráběna ručně, vykrajujeme je pomocí malých dlátek a nožíků. Na zakázku Vám vyrobíme jedinečné dárkové mýdlo zabalené v dekorativní dřevěné či papírové krabičce, která spolu s mýdlem krásně ladí. Chcete-li originální dárek, v našem e-shopu si z široké nabídky nádherných mýdel jistě vyberete.

WOMANKA

Společnost se věnuje prodeji prostředků pro krásu, zdraví a vitalitu. Každý z Vás si u nás najde produkt, který mu bude vyhovovat přímo na jeho pokožku. Nakoupíte u nás omlazující kosmetiku, živý kolagen, liftingové masky, přípravky na zuby i na nehty. Velký výběr v různých značkách kosmetiky. Navštivte náš firemní e-shop a podívejte se na naši nabídku sami. Budeme se snažit Vám ve všem pomoci.

DOLEŽAL - družstvo - autolaky

Zabýváme se prodejem průmyslových laků a příslušenství pro lakýrníky. Nabízíme, autolaky, motolaky, tmely, matovací přísady, brusné a matovací pasty, leštěnky, vosky, technické spreje, ochranné nástřiky ve spreji, ochranné overaly a masky pro lakýrníky, mycí pasty na ruce a mnoho dalšího. Provádíme rovněž míchání autolaků a plnění sprejů odstínem barvy Vašeho auta.