• Detail firmy

OZM RESEARCH s.r.o.

Základní popis

Výzkum a vývoj v oblasti výroby, zpracování a testování výbušnin. Výroba a servis speciálních laboratorních přístrojů a měřicích zařízení.

Adresa

Blížňovice 32
538 62 Blížňovice

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25278118

Výrobky, činnosti

Fyzikální měřící, zkušební a testovací přístroje

Kontaktní údaje

Telefon: +420 464 620 101
Telefon: +420 469 692 882
Mobil: +420 608 742 777
Fax: +420 469 692 882
E-mail: info@ozm.cz
WWW: www.ozm.cz

Kontaktní osoba

doc.Dr.Ing. Břetislav Janovský - Jednatel

Ing. Miloslav Krupka, Ph.D. - Jednatel

Další firmy v oboru

AQUATEAM spol. s r.o.

Specializací společnosti je prodej zařízení pro sledování parametrů vod, a to jak pitných, tak i provozních a odpadních, dále pak zařízení pro měření průtoků, odběr vzorků vod a provozních analyzátorů pro vodohospodářské a průmyslové aplikace. Jsme distributorem renomovaných světových značek pro většinu aplikací provozního měření a analýz. Námi dodávané produkty jsou vysoce kvalitní a spolehlivé.

ELEKTRO KSK spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním nerezových materiálů na tvářecích lisovacích strojích kde výrobky převážně slouží jako polotovary při výrobě kondenzátorů v elektrotechnickém průmyslu. Dále se specializujeme na elektromontážní práce, průmyslové a domovní instalace, opravy a údržbu elektrických strojů a zařízení, opravy elektromotorů, elektrického ručního nářadí, domácích spotřebičů, prodej el. materiálu.

ELITRONIC s. r. o.

Nabízíme vývoj a výrobu elektronických a elektrických systémů. Vyvíjíme elektronické a elektrické zařízení a provádíme jeho finální kompletaci včetně funkčních testů.