• Detail firmy

IPI s.r.o.

Základní popis

Výroba, servis a prodej polyuretanových systémů a lehčených hmot.

Adresa

Trkmanice 400
691 03 Rakvice

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63491931
  • Služby

Výrobky, činnosti

Polyuretanové systémy, barvy a lepidla

Kontaktní údaje

Telefon: +420 519 429 115
Telefon: +420 519 428 955
Mobil: +420 602 746 165
Fax: +420 519 429 115
E-mail: info@ipibreclav.cz
WWW: www.ipibreclav.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jindra Paličková - Jednatel

Ing. Luděk Petrjánoš - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Petr Žák

Zajišťujeme dodávky zatravňovacích rohoží z vysokohustotního polyetylenu, které jsou určeny pro ochranu trávníků. Zatravňovací rohože se používají pro různé plochy, např. parkoviště, příjezdové cesty, chodníky, letištní plochy a často používané travní plochy. Dále se zabýváme pronájmem trampolín, zábavných atrakcí a hradů. Na našich stránkách naleznete kompletní nabídku včetně fotogalerie.

ThermoLUX a.s. - polykarbonátové a plastové desky

Jsme dodavatelem polykarbonátů, plexiskla, PVC desek a ostatních plastů prvotřídní kvality. Zajišťujeme stavební materiály pro prosklení, zastřešení, interiérové příčky, podhledy, protihlukové stěny, světelnou reklamu, sítotisk, digitální tisk, displeje, bannery, světelná označení, výstavní a prodejní systémy apod. Nabízíme také nejrůznější služby v oblasti úpravy plastových materiálů.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.