• Detail firmy

MOTORON s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej autokosmetiky a obalů pro chemickou, průmyslovou i potravinářskou oblast

Adresa

Křížov 45
257 08 Načeradec

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63982404

Výrobky, činnosti

Autochemie

Kontaktní údaje

Telefon: +420 317 852 301
E-mail: beran.jan@quick.cz
E-mail: info@motoron.cz
WWW: www.motoron.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Beran - Jednatel

Mobil: 777 261 460

Hana Janoušová - Jednatel

Vladimír Janouš - Jednatel

Šárka Janoušová - Jednatel

Další firmy v oboru

Comp alfa, s.r.o.

Nabízíme komplexní logistické služby se specializací na skladování, balení, kompletaci a tvorbu etiket. Zabýváme se silniční, námořní a letecké přepravy zboží po ČR i v zahraničí. Zajišťujeme copacking zboží, repaletizaci zboží, ruční vykládku kontejnerů, skládání a kompletaci kontejnerů, balení do PVC sáčků, zatavování výrobků, balení palet do folií a mnoho dalšího.

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.

COLOGNIA PRESS a.s.

Vyrábíme samolepicí etikety, visačky, vstupenky a obaly v kotoučích i v arších. Specializujeme se na grafické etikety, etikety bez tisku, bezpečnostní etikety, RFID etikety včetně reliéfního tisku, hologramů, ochranných prvků a personifikace.