• Detail firmy

KOPOS KOLÍN a.s.

Základní popis

Vyrábí elektroinstalační úložný materiál z plastů i kovu. Sortiment více než 5000 druhů výrobků splňuje světové parametry kvality podle mezinárodních standardů. 13 dceřiných společností v Evropě, Asii a v Africe zabezpečuje prodej výrobků ve světě.

Adresa

Havlíčkova 432
280 94 Kolín

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61672971
DIČ:  CZ61672971
Rok založení:  1994
  • Výrobce
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Elektroinstalační krabice a příslušenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 321 730 111
Fax: +420 321 720 390
E-mail: prodej@kopos.cz
E-mail: kopos@kopos.cz
E-mail: export@kopos.cz
WWW: www.kopos.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Vavrouch - Předseda představenstva

Mobil: 602 337 731
Další firmy v oboru

Kompresory Vzduchotechnika s.r.o.

Dodáváme kvalitní automatizační techniku, jednoúčelové stroje a nářadí. Nabízíme kompresory, pneumatické nářadí, potrubní rozvody, maziva a maznice, zařízení pro úpravu vzduchu, separátory pro vodu a olej, cyklické odlučovače, válce a ventily, měřící techniku a mnoho dalšího.

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.

Member, s.r.o.

Firma zajišťuje zakázkové zpracování plastů a reklamu. Zpracováváme polykarbonát, plexisklo, PVC, PET-G, A-PET, PE, PP, PA a další. Reklamy nabízíme venkovní, vnitřní, stojany, polepy automobilů, filmové kulisy, aj. Další činností je kovovýroba. Pro kompletní služby v kovovýrobě, disponujeme profesionálně zařízenou kovodílnou. Veškeré informace o našich činností najdete na našich www stránkách.