• Detail firmy

KOPOS KOLÍN a.s.

Základní popis

Vyrábí elektroinstalační úložný materiál z plastů i kovu. Sortiment více než 5000 druhů výrobků splňuje světové parametry kvality podle mezinárodních standardů. 13 dceřiných společností v Evropě, Asii a v Africe zabezpečuje prodej výrobků ve světě.

Adresa

Havlíčkova 432
280 94 Kolín

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61672971
DIČ:  CZ61672971
Rok založení:  1994
  • Výrobce
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Elektroinstalační krabice a příslušenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 321 730 111
Fax: +420 321 720 390
E-mail: export@kopos.cz
E-mail: prodej@kopos.cz
E-mail: kopos@kopos.cz
WWW: www.kopos.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Vavrouch - Předseda představenstva

Mobil: 602 337 731
Další firmy v oboru

Milan Vít

Již více než 25 let se zabýváme výrobou forem a nástrojů. Výrobní program zahrnuje vstřikovací a sklářské formy (ocelové i tvrdokovové) a lisovací nástroje. Naše nástrojárna zajišťuje nejen výrobu, ale i konstrukci a odzkoušení forem či nástrojů. Formy a nástroje vyrábíme dle výkresové dokumentace nebo dle vzorku výlisku. Některé ukázky našich výrobků naleznete na webových stránkách firmy.

3D Tech s.r.o.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu prototypů. Vyrábíme plastové prototypy, kovové prototypy, makety a kontrolní přípravky, prototypové formy, prototypové odlitky, voskové odlitky. Zajišťujeme 3 a 5 osé obrábění, reverzní inženýrství, CAD modelování dat, Rapid prototyping apod.

Kompresory Vzduchotechnika s.r.o.

Dodáváme kvalitní automatizační techniku, jednoúčelové stroje a nářadí. Nabízíme kompresory, pneumatické nářadí, potrubní rozvody, maziva a maznice, zařízení pro úpravu vzduchu, separátory pro vodu a olej, cyklické odlučovače, válce a ventily, měřící techniku a mnoho dalšího.