• Detail firmy

TUSCH, s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej strojů a nástrojů pro diamantové řezání stavebních materiálů a kamene. Výroba a prodej strojů a zařízení pro svařování plastového a ocelového potrubí.

Adresa

Jiráskova 1264
503 46 Třebechovice pod Orebem

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25918222
DIČ:  CZ25918222

Výrobky, činnosti

Diamantové a CBN brousicí kotouče

Kontaktní údaje

Fax: 495 514 963
E-mail: info@tusch.cz
WWW: www.tusch.cz

Kontaktní osoba

Ing. Oldřich Latýn - Majitel

Telefon: 608 664 422
E-mail: info@tusch.cz

Pobočky

Latyn, s.r.o.
Velké náměstí 24
500 01 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Latyn, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje dodávky diamantových a brusných nástrojů, diamantových řezacích strojů, drtičů polystyrenu, badií na beton, zařízení pro svařování PE potrubí a dalších zařízení určených pro stavitelství. Provádíme rovněž plasmové řezání CNC HiTec. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

VAPOS spol. s r.o.

Jsme výrobcem výklopných i pevných tažných zařízení k osobním vozidlům. Vyvíjíme a navrhujeme technologie a obráběcí stroje. Produkujeme zakázkovou výrobu přesných strojírenských součástí a vlastních obráběcích center.

ZVU Kovárna a.s.

Společnost je stabilním a spolehlivým partnerem pro dodávku výkovků a hotových dílů pro strojírenskou výrobu. Produkty ZVU Kovárna a.s. jsou zejména: kované kroužky, rozválcované kroužky, ložiskové kroužky, zápustkové výkovky, hřídele, tyče, polotovary pro ozubená kola, součásti kotevních systémů mostů, díly do převodovek, motorů, spojek a pohonů. Kompletní produkty na našich webových stránkách.