• Detail firmy

Lang Roman

Základní popis

Zabýváme se vodoinstalatérskými a topenářskými pracemi. Specializujeme se na rekonstrukci koupelen, bytů, rodinných domů, škol, školek, ale i údržbu a opravy pro firmy a správy majetku.

Adresa

Husova 10
417 52 Hostomice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48315320
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  10
  • Služby

Výrobky, činnosti

Koupelny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 417 825 032
Mobil: +420 602 434 148
Fax: +420 417 825 032
E-mail: fa_lang.lang@volny.cz
WWW: www.koupelnylang.cz

Kontaktní osoba

Roman Lang - Majitel

Další firmy v oboru

KERA v.o.s.

Koupelnové studio Teplice. Zabýváme se velkoobchodním prodejem zařizovacích předmětů koupelen. Prodáváme zdravotnickou keramiku, sprchové kouty, vodovodní baterie, vany, koupelnové doplňky a nábytek JIKA, LAUFEN a ROCA, dřezy, sanitární systémy, obklady a dlažby. Zajišťujeme komplexní služby, od 3D návrhů na počítači až po dodávku zboží a materiálu s vlastní dopravou.

Ing. Karel Kolský - STAVBY

Specializujeme se na stavební práce. Provádíme zateplování fasád, stavby a údržbu rodinných domů, stavby dřevostaveb, montáže a opravy střech, rekonstrukce domů a bytů a v neposlední řadě ruční výkopové práce. Všechny tyto služby vykonáváme v oblasti Ústí nad Labem.

PRŮMSTAV ŠTĚTÍ, a.s.

Provádíme veškeré stavební práce pro průmyslové stavby, pro stavby občanské vybavenosti i pro bydlení. Vyrábíme beton. Zajišťujeme tesařské, zámečnické a železářské práce. Působíme v regionech Litoměřice a Mělník.