• Detail firmy

MIX TECHNOLOGIE s.r.o.

Základní popis

Výroba, prodej a montáž míchacích strojů.Homogenizátor vertikální typ HV - stroj na precizní mísení sypkých směsí, prášků, který se uplatňuje při smíchávání sypkých materiálů za smyslem šetrně vytvořit homogenní sypkou směs.

Adresa

Štěchovice 1359
767 01 Kroměříž

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67577890

Výrobky, činnosti

Míchací stroje a zařízení

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 807 157
Mobil: 774 807 150
E-mail: simek@homogenizatory.cz
WWW: www.homogenizatory.cz

Kontaktní osoba

Michal Šimek - Majitel

Další firmy v oboru

MY GASTRO s.r.o.

Specializujeme se na dovoz italské kávy, čokolády a jiných horkých i ledových nápojů špičkové kvality. Nabízíme kvalitní italskou zrnkovou kávu, zrnkovou jednodruhovou kávu, italskou mletou kávu, teplé a studené sypané čaje, teplé a studené porcované čaje, horkou belgickou čokoládu, ledové jogurtové nápoje, kvalitní kakao, nejrůznější kávovary a profesionální drink mixery.

PENERINI s.r.o.

Jsme brněnská rodinná pražírna kávy. Zaměřujeme se pouze na 100% arabiky. Naší kávou zásobujeme kavárny, restaurace, kanceláře i domácnosti. Prodáváme kávovary včetně příslušenství, mlýnky na kávu, šálky a skleničky a další zboží potřebné pro přípravu kávy. Pořádáme rovněž kurzy a různá školení o kávě.

NFCP rental equipment s.r.o.

Specializujeme se na pronájem cateringového vybavení pro nejrůznější společenské a firemní akce. Nabízíme zapůjčení porcelánového a skleněného inventáře, příborů, gastro vybavení, ubrusů a potahů, mobiliáře, cateringového a kavárenského nábytku, sklenic, čokoládových fontán a mnoho dalšího.