• Detail firmy

BONAVIA SERVIS a.s.

Adresa

Ohrada 791
755 01 Vsetín

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60793155
DIČ:  CZ60793155
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  400

Výrobky, činnosti

Náhradní díly pro nákladní automobily a autobusy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 498 208
Mobil: +420 606 710 970
Fax: +420 571 498 288
E-mail: bonavia@bonavia.cz
WWW: www.bonavia.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Bláha - Technický ředitel

Jiří Hradil - Technický ředitel

Ing. Petr Podhajský - Ředitel

Další firmy v oboru

SLOMAK spol. s r.o.

Naše firma se zabývá opravami a prodejem autoagregátů. Zajišťujeme prodej náhradních dílů na nákladní vozidla Liaz, Tatra, Avia, Karosa, Mailer. Opravujeme přímočaré hydromotory, pístnice na zemědělské a stavební stroje, bagry, nakladače; hydraulické zvedáky na všechny typy sklápěcích nákladních automobilů. Sháníte díl k Vašemu nákladnímu autu? Už nemusíte! Obraťte se na na nás, rádi Vám pomůžeme.

RONELT - Zdeněk KEDROŇ

Zabýváme se ohýbáním trubek a profilů na kvalitních CNC a NC strojích. Vyrábíme výfuky a tlumiče. Veškerá naše produkce je spojena se souladem ekologické rovnováhy. Snažíme se plně naplnit požadavky našich odběratelů. Více na internetových stránkách.

Habako group s r. o.

Naše společnost se již několik let věnuje velkoobchodnímu prodeji hadic a příslušenství. V naší nabídce naleznete mnoho druhů hadic s různým použitím. Nabízíme hadice hydraulické, odsávací, hadice pro automobilový průmysl, benzinové, antiabrasivní a další. K hadicím nabízíme i kompletní příslušenství jako jsou spojovací materiály, těsnící materiály, lepidla, pryžové desky aj. Navštivte naše www.