• Detail firmy

GARDE - M

Základní popis

Podlahové krytiny, nábytek, dveře, okna, žaluzie, stavby na klíč

Adresa

Jílovská 431
142 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48924792
DIČ:  021-6805302152

Výrobky, činnosti

Žaluzie

- vertikální, horizontální, dřevěné

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 492 241
Mobil: +420 603 417 553
Fax: +420 241 492 241
E-mail: martin_slanina@cmail.cz
WWW: www.garde-m.kvalitne.cz

Kontaktní osoba

Martin Slanina

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LBT Group, s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu a dodávku přepravních a skladovacích obalů dle požadavků klienta. Nabízíme přepravní papírové obaly, přepravní obaly ze dřeva, fóliové obaly, lepenkové obaly, obalové materiály z plastu či obaly s pěnovou výplní. Realizujeme návrhy obalů a obalového materiálu. Poskytujeme doplňkové služby přidané hodnoty: logistické služky, kompletace a balení zboží.

Tomáš Dráb

Provozujeme zakázkové truhlářství a podlahářství. Realizujeme renovace dveří a zárubní, schodů i podlah. Zajišťujeme výrobu vestavěných skříní, koupelnového nábytku, kuchyňských linek na míru, kancelářského nábytku, stolů, polic, skříní, dřevěných dětských pískovišť s krytem. Věnujeme se pokládce plovoucích, masivních a vinylových parket.

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.