• Detail firmy

BRAND BROTHERS s.r.o.

Základní popis

Průzkum trhu, marketingový výzkum a výzkum trhu, focus groups, výzkum spokojenosti klientů, výzkum konkurence, mystery shopping, marketingová strategie. V naší agentuře klademe důraz zejména na vazbu marketingu a managementu.

Adresa

Ptašínského 311/8
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26252058
DIČ:  CZ26252058
Rok založení:  2001

Výrobky, činnosti

Reklama

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 261 433
Telefon: +420 541 245 309
Fax: +420 541 261 435
E-mail: info@brandbrothers.cz
WWW: www.brandbrothers.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Papírník - Jednatel

Další firmy v oboru

E-kom Promotion, s.r.o.

Zbýváme se komplexním řešením internetové propagace. Specializujeme se především na internetovou reklamu a marketing. Zpracujeme analýzy, vhodným marketingovým mixem zvýšíme prodej, navrhneme Vám firemní nebo obalový design a zaměříme se i na UX design. Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek, aplikací na míru a zakládáme si na individuálním přístupu a budování vztahu se zákazníky.

Radomír Havlík - Premiera Sweet

Vyrábíme a dodáváme reklamní sladké a slané zboží dle Vašeho návrhu. Nabízíme reklamní cukrovinky, reklamní bonbóny, reklamní lízátka, reklamní čokolády, reklamní žvýkačky, reklamní želatinové bonbóny, reklamní balení kávy a mnoho dalšího. Zabýváme se výrobou reklamních krabiček, obalů a UV tisk plechovek.

Fifty Free s.r.o.

Hlavním zaměřením společnosti Fifty Free s.r.o. je reklamní činnost, marketing a pronájem velkoplošných LED a LCD obrazovek, bezrámečkových (seamless) obrazovek a dotykových obrazovek + audio-video.