• Detail firmy

BRAMBOROVÉ LUPÍNKY - VÝROBA

Adresa

Paseka 179
783 97 Paseka

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45191310
DIČ:  381-480911193
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  6

Výrobky, činnosti

Hranolky, smažené brambůrky (pommes-frites)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 039 021
Mobil: +420 603 278 224
WWW: www.bramborovelupinky.olomoucko.com

Kontaktní osoba

Zdeněk Motáň

Další firmy v oboru

Zeelandia spol. s r.o.

Naše společnost je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů přípravků pro pekaře, cukráře a gastronomii. Nabízíme široký sortiment směsí na pečení, ovocných náplní, vaječných polotovarů, margarínů a tuků, čokolád, polev, marcipánů, šlehaček, těstovin a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

TERRA VIVA s.r.o.

Firma TERRA VIVA s.r.o. se zaměřuje na dovoz a distribuci kvalitní certifikované biokosmetiky značek Logona, Sante, Fitne, aquabio a Palmea. Nabízíme dekorativní kosmetiku, květové esence, přírodní potravinové doplňky, přírodní kosmetiku pro přecitlivělou pleť a aknózní pleť, zásadité výrobky, přírodní zubní gely a zubní krémy, přírodní tuhá mýdla, přírodní purifikanty, přírodní parfémy apod.

Frischmann Vyškov, spol. s r.o. - marcipánové figurky

Vyrábíme marcipánové figurky z pravého mandlového marcipánu. Náš sortiment zahrnuje ručně modelovaný marcipán, marcipán s ovocnou příchutí, marcipán s různými vtipnými nápady, exkluzivní dárková marcipánová balení apod. Jsme schopni dodat marcipán s motivy pro každou příležitost. Ukázku z naší výroby naleznete na našich webových stránkách.