• Detail firmy

Reklama - Skalková Jana

Základní popis

Provoz reklamního a grafického studia. Nabídka kreativních řešení v oblasti signmakingu, grafického designu a tvorby www stránek.

Adresa

U Nádraží 716
415 01 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  19038593
Rok založení:  1996
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Reklama na dopravních prostředcích

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 233 321
Mobil: +420 777 171 657
E-mail: info@reklamka-kvalitne.cz
WWW: www.reklamka-kvalitne.cz

Kontaktní osoba

Jana Skalková

Tomáš Skalka

Další firmy v oboru

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.

Beta Ax - výroba reklam

Nabízíme komplexní servis v oblasti reklamy - výrobu reklam, poradenství, pronájem reklamních ploch a další. Věnujeme se fóliové reklamě, světelné reklamě, 3D reklamě. Zaměřujeme se také na focení reklamních materiálů a velkoplošný tisk nebo potisk materiálů. Vytvoříme pro Vás digitální grafiku na míru Vašim požadavkům.

Petr Fusek

Skladový a pokladní software "Spirála" pro restaurace, samoobsluhy, obchody a drobné provozovny. Registrační pokladna a celý systém slouží ke kompletnímu sledování pohybu surovin a peněz. Dále nabízíme vývoj programů na zakázku, opravy a repase počítačů i notebooků, servis elektroniky a elektrických spotřebičů, instalaci počítačových sítí a kamerových systémů a vedení jednoduchého účetnictví.