• Detail firmy

Callidus trading s.r.o.

Základní popis

polečnost Callidus trading, spol. s r.o. patří mezi největší výrobce a dodavatele systémů elektronické ochrany zboží v Evropě.

Adresa

Bohumínská 410/135
712 00 Ostrava - Muglinov

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25832476
DIČ:  CZ25832476

Výrobky, činnosti

Etikety

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 633 746
Mobil: +420 603 269 129
E-mail: radim.hotovec@callidus.cz
WWW: www.callidus.cz

Kontaktní osoba

Ing. Radim Hotovec - Jednatel

Ing. Vladimír Hotovec - Jednatel

Ing. Kateřina Hotovcová - Prokurista

Další firmy v oboru

KELCOM International OSTRAVA, spol. s r.o.

Navrhujeme, projektujeme, dodáváme, montujeme, provádíme revize a zajišťujeme kompletní servis elektrických zabezpečovacích, kamerových, přístupových a docházkových systémů.

QSDATA

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti snímačů a tiskáren čárových kódů. Dodáváme systémy čárových kódů, RFID, tiskárny, snímače, přenosné terminály pro sběr dat včetně spotřebního materiálu, jako jsou etikety, barvící pásky TTR, textilní visačky a mnoho jiného. Kompletní sortiment zboží naleznete na našich webových stránkách.

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.