• Detail firmy

KONSTRUKTIS ALFA, spol. s.r.o.

Základní popis

Stavební společnost se zaměřuje na provádění průmyslových staveb.Zajišťujeme zprostředkování inženýrské činnosti ve stavebnictví.Nabízíme provádění inženýrských staveb vč. technické vybavenosti sídlišť.Nabízíme provádění bytových a občanských staveb

Adresa

Českomoravská 15
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45802866
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  20
Roční obrat:  350000000

Výrobky, činnosti

Stavební podniky, stavby na zakázku (nadregionální)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 283 892 313
Telefon: +420 261 211 658
E-mail: kosalfa@volny.cz

Kontaktní osoba

Jiří Piták - Jednatel

Mobil: 602 237 640

Oldřich Sedlmajer - Jednatel

Další firmy v oboru

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.

DV STAKON, spol. s r.o.

DVEŘE, OKNA. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem výrobků fa DORMA. Dodáváme horní a podlahové dveřní zavírače, zámky, panikové uzávěry, regulátory postupného zavírání i elektromagnety. Nabízíme kování i příslušenství pro skleněné posuvné dveře a stěny. Dále komponenty na automatické posuvné dveře i sprchové kouty. Kompletní nabídka zboží na www.