• Detail firmy

ESSELTE s.r.o.

Základní popis

Esselte je jeden z vedoucích a celosvětově známých výrobců kancelářských potřeb, který přináší inovace, efektivitu a styl na pracovní stůl, do kanceláře i domácnosti. Naším cílem je zjednodušovat život všem koncovým uživatelům našich výrobků.

Adresa

V Lužích 818/23
142 00 Praha 4 - Libuš

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25107721
DIČ:  CZ25107721

Výrobky, činnosti

Vazače a laminátory

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 912 720
E-mail: objednavky@esselte.com
WWW: www.esselte.com

Kontaktní osoba

Milan Pacák - Jednatel

Další firmy v oboru

ANNART - Anna Polomová

Společnost je exkluzivním prodejcem výrobků tradiční slovenské sklářské firmy. Zároveň také patří mezi významné světové výrobce kvalitního domácenského skla a také sortimentu pro gastronomii a hotely. Nabízíme strojovou výrobu sklářských výrobků a také prodej sklářských výrobků ruční foukanou technikou. Nabízíme k prodeji nápojové sklo, karafy, vázy, misky a další. Prodej v Praze.

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.

REALEX International, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na dodávky vybavení obchodů včetně spotřebního materiálu a kancelářských potřeb, elektronických vah, pokladen, etiketovacích kleští a mnoho dalšího.