• Detail firmy

M.I.S.S. - CZ s.r.o.

Základní popis

Poskytování zprostředkovacích a poradenských služeb při nákupu strojů a zařízení, dopravních prostředků a investičního hmotného i nehmotného majetku.

Adresa

Hrabyně 28
747 63 Hrabyně

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25844407
  • Služby

Výrobky, činnosti

Soustruhy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 553 775 021
Mobil: +420 775 776 628

Kontaktní osoba

Čeněk Hajduček - Jednatel

Další firmy v oboru

F.M.T. Group s.r.o.

Výkup, prodej a modernizace použitých obráběcích a tvářecích strojů: vodorovné vyvrtávačky (horizontky), karusely, CNC obráběcí centra, brusky, frézky, soustruhy, lisy, tabulové a profilové nůžky, ohýbačky, zakružovačky, vrtačky, obrážečky, vysekávací stroje, pálicí stroje, lasery, drátové řezačky, stroje na ozubení, válcovačky závitů, hoblovky, pily na kov a další.

Ing. Jiří Zůbek - prodej klempířských strojů a zařízení firmy

Specializujeme se na prodej klempířských strojů a zařízení od firmy Bří Švarcové. Tyto stroje vynikají originální a jednoduchou konstrukcí s mnoha technickými řešeními. Dodáváme modulární ohýbačky, zařízení na odvíjení svitků, zařízení na výrobu okapových žlabů a svodových rour, obrubovací stroje, návalkové stroje a kompletní příslušenství.

M & V, spol. s r.o.

Firma M&V spol. s r.o., velkoobchod nářadím, nástroji a stroji, byla založena v roce 1991. Naše nabídka: nářadí a nástroje na obrábění kovů a dřeva, upínací nářadí, brusivo, měřidla, elektrické ruční nářadí a obráběcí stroje. Největší sklad v ČR.