• Detail firmy

KONEL s.r.o.

Adresa

Kamenná 4405
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49434799
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  6
Roční obrat:  10000000

Výrobky, činnosti

Kompletní inovace, modernizace a elektroinstalace obráběcích strojů včetně řídících systémů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 214 957
Telefon: +420 577 211 150
Mobil: +420 603 421 405
E-mail: simonik@konel-zlin.cz
E-mail: konel@konel-zlin.cz
WWW: www.konel-zlin.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vlastimil Šimoník - Jednatel

Další firmy v oboru

SILENTA PLUS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu nerezových strojních součástí, zámečnickou výrobu z nerezové oceli a další. Zpracujeme nerezové plechy na CNC lisu. Nabízíme CNC ochraňování nerez plechů, Al, Cu, CNC ohýbání nebo svařování metodou TIG. Prodáváme nerezový materiál a nerezový spojovací materiál. Přizpůsobíme se individuálním požadavkům a spolupracujeme i se strojírenskými společnostmi.

TOOL-TEMP CZ s.r.o.

Zabýváme se vývojem a výrobou termoregulačních a chladících zařízení. V současné době jsme největším výrobcem v Evropě pro širokou škálu průmyslových odvětví. Poskytujeme komplexní služby od dodání přes instalaci přístroje až po odborné zaškolení.

BOSTEC s.r.o.

Zabýváme se opravami vícevřetenových automatů. Rovněž pak prodejem a servisem těchto strojů, náhradních dílů a příslušenství. Vyrábíme náhradní díly a příslušenství pro vybrané druhy těchto strojů. Nepodceňujte seřízení strojů. Právě u vícevřetenových automatů, (ale nejenom u nich) je důležité dobré seřízení. Společnost BOSTEC proto nabízí možnost seřízení strojů na požadovanou technologii.