• Detail firmy

TAIac s.r.o.

Základní popis

Provádíme práškové - komaxit i mokré lakování. Provádění povrchových úprav kovů, ochrany fasád proti graffiti, kovovýroby a zámečnictví.

Adresa

Košuličova 4
619 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26225026
DIČ:  CZ26225026
Rok založení:  1999
Počet zaměstnanců:  10
  • Služby
  • Výrobce
  • Export

Výrobky, činnosti

Prášková lakovna

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 446 441
E-mail: talac@razdva.cz
WWW: www.eltom.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Toman - Jednatel

Další firmy v oboru

AB KOMPONENTY, s. r. o.

Zabýváme se výrobou dílců a komponent pro strojírenství a elektrotechnický průmysl. Provádíme dělení materiálu, CNC obrábění a ohýbání, zpracování plechu, laserové řezání, lisování, svařování, galvanické pokovení a práškové lakování.

Ivo Turek - práškové a mokré lakování

Zabýváme se povrchovou úpravou kovů - mokrým a práškovým lakováním. Mokrá lakovna slouží pro lakování zámečnických výrobků, pro nátěry konstrukcí a lakování různých materiálů. Práškové lakování je určeno pro kovy, omezeno je velikostí lakovacího boxu. Volba povrchové úpravy vždy záleží na konečném použití daného produktu. Před lakováním povrch výrobku odmastíme a vyčistíme.

LIKAL, s.r.o. - poplastování

Zabýváme se povrchovou úpravou kovů poplastováním. Upravujeme zejména kluzné trny a kotevní tyče pro komunikaci, čímž se tyto prvky stávají odolnými proti korozi. Dále nabízíme povrchovou úpravu zemních a horninových kotev, pilotů, pilířů v oblasti styku se zeminou, tepelných přechodů, říms, chodníku, mostů, protihlukových clon, odvodňovacích žlabů a dalších prvků.