• Detail firmy

MEISTER Moravia s.r.o.

Základní popis

Výroba kovových součástek a vřetenových strojů.

Adresa

Na Záhonech 1086
686 04 Kunovice

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26902214
DIČ:  CZ25569295
Rok založení:  1999
Počet zaměstnanců:  40

Výrobky, činnosti

Výroba kovových součástek a vřetenových strojů.

Výroba kovových součástek a vřetenových strojů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 572 554 867
Fax: +420 577 554 876
E-mail: meister@meister.cz
WWW: www.meister.cz

Kontaktní osoba

Ing. Lubomír Bilík - Jednatel

Telefon: +420 572 419 070
Další firmy v oboru

JAKOS KABINY, s.r.o.

Vyvíjíme a vyrábíme kabiny a bezpečnostní zábrany pro vysokozdvižné vozíky, stavební stroje a další manipulační techniku. Dodáváme celokovové i plastové kabiny, polokabiny, samostatné dveře, celé sety nebo jednotlivé díly pro dostavbu. Nabízíme kabiny s vytápěním, osvětlením, ostřikovači a stěrači a s dalším vybavením. Montáž probíhá u zákazníka nebo v naší provozovně.

H + M Zlín a.s.

Zaměřujeme se na prodej a servis svářecí techniky. Dodáváme svářecí zařízení, plazmové řezačky, svařovací hořáky, svářecí materiál, filtrační zařízení, autogenní techniku, brusné nástroje, pily a ochranné pomůcky. Nabízíme stavební práce a stavební svářečské práce pro občanskou i průmyslovou výstavbu. Realizujeme montáže ocelových i sádrokartonových konstrukcí.

SEPAS a.s.

Zabýváme se výrobou a zpracováním pěnového polystyrenu EPS. Nabízíme lisované výrobky - přepravní termoboxy, hlavy, věnečky, vajíčka, koule, zvonečky, srdíčka a kužely. Provádíme zateplení střech pomocí polystyrenových tvarovek a konturové řezání v rozměru 2D či zateplení potrubí. Specializujeme se na výrobu fasádních profilů.