• Detail firmy

AZS - HK s.r.o.

Základní popis

Prodej barev, laků, zateplovacích systémů i sádrokartonových konstrukcí.

Adresa

Stavební 1048
500 00 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25279629
DIČ:  CZ25279629
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  5

Výrobky, činnosti

Sádrokartony a profily

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 407 326
E-mail: azs-hk@volny.cz

Kontaktní osoba

Ing. jiří Kliment - Jednatel

Další firmy v oboru

Stanislav Vršťala - betonové výrobky

Naše firma pro Vás zajišťuje výrobu betonových svahovek Atalus pro opěrné stěny. Nabízíme výrobu betonových prvků, opěrných zeď, zahradních prvků, renovace starých žul a teras na stavbách, teracových dílů na míru. Snažíme se vyjít vstříc i tomu nejnáročnějšímu klientovi. Neváhejte se na nás obrátit.

Malesa Pokrycia Dachowe Sp. z o.o. Sp. k.

Nabízíme k prodeji kovová konstrukce, lichoběžníkové, střešní krytina, panely a dešťové vody. Všechny produkty jsou vyrobeny z kvalitních výrobků. S kvalifikovaným personálem jsme si vysokou reputaci u zákazníků na polském trhu i v zahraničí. Snažíme se zajistit, aby byl zákazník spokojený s výrobky, které koupil.

ACOLOR s. r. o.

Jsme specializovaným prodejcem širokého sortimentu čistící a ošetřující péče pro dřevo, nábytek a podlahy. Vybírat si můžete z nejrůznějších variant barev, laků, lazur, olejů, vosků, mořidel, správkových vosků, parketových olejů, šelakových základů, lepidel na dřevěné spoje, nábytkových laků a mnoho dalšího. Jako doplňkový sortiment nabízíme kvalitní dřevěné kliky ke dveřím kompletně na zakázku.