• Detail firmy

AVANTIA, s.r.o.

Základní popis

Prodej bianco obchodních společností, poskytování osob, sídel a obchodních adres, organizačně právní poradenství, účetnictví

Adresa

Vinohradská 2165/48
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61855405

Výrobky, činnosti

služby

*Prodej společností,*Poskytování sídel a osob

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 521 534
Mobil: +420 602 630 682
Fax: 221 584 199
E-mail: avantia@avantia.cz

Kontaktní osoba

JUDr. René Winkler - Jednatel

Viola Švimberská - Prokurista

Telefon: 221 584 111
E-mail: avantia@avantia.cz
Další firmy v oboru

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.

KOREJZOVÁ & SPOL., v.o.s.

Poskytujeme komplexní právní a poradenský servis v oblasti ochrany nehmotného majetku. Nabízíme profesionální zastupování v řízení o přihlášce vynálezu, užitných vzorů, průmyslových vzorů a ochranných známek. Rovněž Vás zastoupíme v oblasti sporné agendy, autorskoprávních sporech, doménových sporech a také v jednání proti nekalé soutěži. Zpracujeme licenční smlouvy, franchisingové smlouvy apod.

Companies and Offices, a.s.

Specializujeme se na zakládání firem a prodej nově založených společností. Poskytujeme skutečná sídla i virtuální kanceláře. Zakládáme svěřenské fondy pro ochranu majetku, zakládáme společnosti v zahraničí a poskytujeme další komplexní služby další.