• Detail firmy

TP Euroservis s.r.o.

Adresa

Jamborova 32
615 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68700628
Rok založení:  2000

Výrobky, činnosti

Interiérové dveře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 548 213 199
Mobil: +420 603 487 318
Fax: +420 548 213 550
E-mail: tpeuroservis@tpeuroservis.cz
E-mail: tpeuroservis@quick.cz
WWW: www.tpeuroservis.cz

Kontaktní osoba

René Karpíšek - Ředitel

Další firmy v oboru

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.

POOR - TRADE, v.o.s.

Specializujeme se na dodávky stavebního a nábytkového kování či prodej domácích a zahradních potřeb. V našem sortimentu naleznete stavební kování, stavební závěsy, nábytkové kování, kuchyňské sady a soupravy nožů, zahradní potřeby, kuchyňské náčiní, nábytkové knopky a výsuvy, protiplechy, stavební bezpečnostní kování, kování pro tesaře, nářadí do lesa, nářadí na sníh, nábytkové úchytky apod.

ZÁMEČNICTVÍ Knotek, s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou, zámečnictvím a svařováním. Vyrábíme mříže, brány, branky, schody, zábradlí, menší kovové konstrukce, svařence a mnoho dalšího. Zajišťujeme výrobu jednoho kusu či celých sérií. Dodáváme vrata, pojezdové brány a pohony od společnosti Hörmann. Poskytujeme také servis solárních elektráren.