• Detail firmy

Miroslav Brychta

Základní popis

Zabýváme se širokou škálou výrobků-vybavení hotelových pokojů. V současnosti se zaměřujeme na výrobu kompletních kuchyňských linek

Adresa

Zvolenovice 9
588 56 Telč

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10123237
DIČ:  317-6509100620
Rok založení:  1990

Výrobky, činnosti

Nábytek

Kontaktní údaje

Telefon: +420 567 243 733
Mobil: +420 604 897 982
E-mail: info@nabytek-brychta.cz
WWW: www.nabytek-brychta.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Brychta - Majitel

Mobil: +420 604 897 982
Další firmy v oboru

JIHLAMAX, spol. s r.o.

Designové návrhy interiérů a výroba kuchyní, bytového a kancelářského nábytku na míru - Vysočina a Jihočeský kraj. Výrobní program firmy zahrnuje především kuchyňské linky, nábytek do předsíní, vestavěné skříně, dětské pokoje atd. Naší vzorkovou prodejnu nábytku naleznete v Jihlavě a eshop na www.jihlamax.cz. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Miroslav Šimek

Zakázkové truhlářství Vysočina a jižní Čechy. Vyrábíme nábytek, kuchyňské linky, interiérové dveře či schodiště na míru. Výrobu zajišťujeme převážně ručně, a to v klasickém, rustikálním i moderním provedení, používáme pouze kvalitní materiály. Objednejte si u nás realizaci kuchyně nebo interiéru a připojte se k našim spokojeným zákazníkům. Ukázky naší práce naleznete na webových stránkách firmy.

Milan Fák - Truhlářství

Hlavním výrobním programem našeho truhlářství je nábytek z masivního dřeva a lamelové dveře v různých provedeních. Vyrábíme na zakázku: kuchyně, jídelní stoly a židle, konferenční stolky, police, postele, zařízení hotelů, restaurací a kanceláří, obložení schodišť, stěn a stropů, a to dle našich návrhů i návrhů zákazníka. Lamelové dveře dodáváme pro šatní skříně, botníky, kuchyňské linky apod.