• Detail firmy

VERNO LIGHT, s.r.o.

Základní popis

Prodej a montáž interiérových i venkovních svítidel.

Adresa

U Kříže 609/6
158 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25093134
DIČ:  CZ25093134
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Návrhy osvětlení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 251 627 081
Mobil: +420 608 702 651
Fax: +420 251 613 154
E-mail: vernolight@gmail.com
WWW: www.vernolight.cz

Kontaktní osoba

Mladen Savič

Irena Savičová

Další firmy v oboru

ŠEMDA, s.r.o.

Díky unikátní službě zákazníkům - „Světelného servisu„ jsme specialistou v distribuci LED žárovek, LED svítidel, LED trubic, LED reflektorů, LED pásků a LED veřejného osvětlení. Realizujeme profesionální návrhy interiérového a exteriérového LED osvětlení. Názorně Vám předvedeme, jak naše produkty fungují, svítí, vypadají a co umí. Díky této službě víte co kupujete, dříve než něco koupíte.

Bc. Petr Vladyka - STERIX.CZ

Nabízíme velkoobchodní a maloobchodní prodej světelných zdrojů, svítidel, baterií a příslušenství. Dodáváme žárovky, zářivky, LED osvětlení, halogenové žárovky, výbojky, kompaktní zářivky, UV a IR zdroje, alkalické a dobíjecí baterie, baterie do naslouchadel, elektronické předřadníky, tlumivky, objímky, transformátory a mnoho dalšího.

AUBREY s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na prodej bytových designových doplňků, bytového textilu, módních doplňků a dětského zboží. Náš sortiment zahrnuje rovněž parfémy a kosmetiku pro muže a ženy, bytové parfémy a vůně, vůně do auta, designové hodiny a mnoho dalšího. Kompletní nabídku produktů naleznete na našich stránkách. Neváhejte nás navštívit - u nás si vybere každý!