• Detail firmy

ZETPRESS s. r. o.

Základní popis

Hologramy, garanční, bezpečnostní, ochranné samolepící pečeti a plomby. Certifikáty pravosti, COA, losy, vstupenky, vouchery, šeky, akcie, stírací karty a samolepky. Technické samolepící štítky.

Adresa

Nad Lobčí 1126
278 01 Kralupy nad Vltavou

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44797265
DIČ:  CZ44797265
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Bezpečnostní plomby

Ochrana záruky,servisu,Indikace neoprávněné manipulace,Ochrana proti vykrádání software a hardware balíčků,Ochrana proti neautorizovanému dovozu.

Kontaktní údaje

WWW: www.zetpress.cz

Kontaktní osoba

David Sirakov - Obchodní reprezentant

Mobil: +420 777 304 017
E-mail: david.sirakov@zetpress.cz

Václav Zimmermann

E-mail: václav.zimmermann@zetpress.cz
Další firmy v oboru

RA + spol., s.r.o.

Zabýváme se ostrahou objektů, doprovodem a ochranou osob, převozem finančních hotovostí a jiných cenin. Nabízíme zprostředkování realizace elektronického zabezpečení.

M2 SECURITY s.r.o.

Jsme nejstarší a největší bezpečnostní služba na Kolínsku. Nabízíme komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob: ochrana firem i domácnostní, pořízení zabezpečovací techniky za výhodné ceny, montáž techniky, napojení na pult centralizované ochrany (PCO) s vlastní zásahovou jednotkou a následnou ochranu objektu 24/7, kamerové systémy a satelitní monitoring a ochranu vozidel.

PLASTOBAL - Mráček Bohuslav

Nabízíme kompletní reklamní a grafickou činnost. Zabýváme se výrobou polyetylenových a mikroténových sáčků, mikroténových a kruhových plachet, plachet na fóliovníky, papírových tašek apod. Nabízíme různé metody zpracování tisku: sublimační tisk, reklamní sítotisk či hydrografika. Zajistíme i grafické návrhy tisku.