• Detail firmy

Petr Biksadský

Základní popis

Reklama a propagace, levný tisk a kopírování, polep vozidel, ilustrace, fotoslužby, web. stránky, potisk textilu, grafické návrhy, poradenství, obaly.

Adresa

Husova 128
286 01 Čáslav

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13723227
Rok založení:  1995

Výrobky, činnosti

Reklamní agentury

Kontaktní údaje

Telefon: 420 327 311 020
Mobil: 420 775 995 738
E-mail: reklama@pangrafik.cz
E-mail: info@pangrafik.cz
WWW: www.pangrafik.cz

Kontaktní osoba

Petr Biksadský - Majitel

Telefon: 775 995 738
Další firmy v oboru

KPK DISPLAYS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu produktových stojanů, vybavení maloobchodních prodejen regály, vitrínami, drátěnými závěsy, košíky a POS materiály. Nabízíme komplexní veletržní servis. Realizujeme pro naše klienty veletržní a výstavní expozice na klíč po celém světě, od návrhu po finální stavbu a demontáž, včetně zajištění cateringu, hostesek, logistiky, ubytování, letenek apod.

Alexandra Drtinová

Poskytujeme služby v oblasti reklamy a produkce. Zaměřujeme se na event marketing, zajištění hostesek a cateringové služby. Dále se specializujeme na návrh a realizace výstavních expozic a stánků dle požadavků zákazníků.

Beta Ax - výroba reklam

Nabízíme komplexní servis v oblasti reklamy - výrobu reklam, poradenství, pronájem reklamních ploch a další. Věnujeme se fóliové reklamě, světelné reklamě, 3D reklamě. Zaměřujeme se také na focení reklamních materiálů a velkoplošný tisk nebo potisk materiálů. Vytvoříme pro Vás digitální grafiku na míru Vašim požadavkům.