• Detail firmy

PARK PRAHA - Hotel Expo****

Základní popis

Nabízíme ubytování v areálu Výstaviště Praha 7, vedle Tipsport Arény s výbornou dostupností z: PVA Praha 9, centrum, letiště, metro C, ZOO, Nádraží Holešovice. K dispozici je konferenční sál, restaurace, terasa, parking, catering. Klimatizace, wi-fi.

Adresa

Za Elektrárnou 3
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15039650
DIČ:  268-15039650
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Hotelové a restaurační služby

Kontaktní údaje

Telefon: 266 712 470
Fax: 4200 266 712 469
E-mail: hotel@expoprag.cz
WWW: www.expoprag.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Dařílek - Prokurista

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DAVID PRAHA, s.r.o.

Restaurace Petřínské Terasy v Praze nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů, svateb nebo různých soukromých oslav. Využít můžete reprezentační prostory, restauraci Koliba s otevřeným ohništěm. 28km za Prahou směr Brno nabízíme prostory s využitím parcourové střelnice pro svatby, teambuilding a jiné akce společně s ubytováním v nedalekém hotelu.

Pension Edvin

Provozujeme rodinný penzion ve vilové čtvrti Prahy 4, blízko metra Budějovická. Pokoje v našem penzionu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a satelitem, připojení k Wi-Fi je zdarma, jakož i parkování. Nabízíme teplé snídaně formou bufetu, které jsou zahrnuty v ceně pokoje. Fotogalerii a ceník naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat - rádi Vás ubytujeme!

Zdeněk Hradil

Poskytujeme ubytování a parkování v rodinném domě blízko letiště Václava Havla v Praze 6 - Ruzyni. Na oploceném a uzamčeném prostoru můžete parkovat i dlouhodobě, nejen během ubytování. Naše služby zahrnují rovněž nonstop transfer z i na letiště.