• Detail firmy

Konferenční centrum GreenPoint, s.r.o.

Základní popis

Pronajímáme variabilní konferenční a školicí sály s návazností na terasu. Zajišťujeme cateringové služby, prezentační techniku - dataprojektor, ozvučení, tlumočnické zařízení, dekorace. Parkování v areálu. Konference, semináře, firemní akce.

Adresa

Dvouletky 529/42
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29041732
DIČ:  CZ29041732

Výrobky, činnosti

Konference, semináře, firemní akce.

konferenční a školicí sály.Zajišťujeme cateringové služby,prezentační techniku-dataprojektor,ozvučení,tlumočnické zařízení,dekorace.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 274 775 726
Mobil: +420 777 717 614
E-mail: info@kc-greenpoint.cz
WWW: www.kc-greenpoint.cz

Kontaktní osoba

Ing. STANISLAV STAŠEK - Jednatel

Bc. ONDŘEJ STAŠEK - Jednatel

Další firmy v oboru

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

Under Pressure s.r.o.

Specializujeme se na reklamu a marketing. Nabízíme kompletní full servis. Zajistíme pro Vás eventy na objednávku dle Vašich přání a požadavků. Garantujeme kreativní a originální myšlení, individuální přístup a spokojenost s našimi službami.

ČERNÝ SLON s.r.o.

Hotel v centru města, poblíž Staroměstského náměstí, nabízí ubytování s celkovou kapacitou 35 osob a stravování pro hosty v restauraci, která se nachází v přízemí hotelu. Pro milovníky vína máme k dispozici vinárnu Bandol ve sklepních prostorách. Kromě ubytování zajišťujeme také výlety po Praze i mimo Prahu včetně dopravy a vstupenek, firemní večírky, rauty, svatební hostiny či rodinné oslavy.