• Detail firmy

4 TECHNOLOGY s.r.o.

Základní popis

Společnost 4 TECHNOLOGY s.r.o. je ryze česká obchodní společnost, která se již od svého založení pohybuje v průmyslové vyrobě.

Adresa

Pod Altánem 9/105
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28924380
DIČ:  CZ28924380
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Lepicí materiály

poskytujeme distribuci a dodávky jednostranně i oboustranně lepicích pásek, lepidel, ochranných a dekoračních folií a filmů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 921 066

Kontaktní osoba

LUBOMÍR HUBÁČEK - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MM - PRAHA s.r.o.

Provozujeme velkoobchod i maloobchod s kompletním sortimentem pro podlaháře, malíře, obkladače také pro zateplování budov. Nabízíme dodávku a realizaci podlahových krytin. Zajišťujeme lité podlahy, dřevěné či laminátové podlahy. Zajišťujeme interiérové a fasádní tmely či barvy, epoxidové hmoty, penetrace pro podlahy, lepidla na podlahy, dlažbu či obklady, nátěry na kov a dřevo a mnoho dalšího.

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.

AMKA Trading, spol. s r.o.

Zabýváme se distribucí lepidel, tmelů, těsnění, čističů, odmašťovačů, maziv, brusiv a další. Specializujeme se na automobilový průmysl a řemeslnictví. V nabídce máme diagnostiku, která umožňuje čtení a dekódování kódu závad, nastavení parametrů a další. Dbáme na vysokou kvalitu všech našich výrobků.