• Detail firmy

DEPOT PRAGUE, s.r.o.

Základní popis

DEPOT PRAGUE nabízí ubytování pro jednotlivce i početnější skupiny, kteří hledají solidní, čisté a levné ubytování v hlavním městě.

Adresa

U Vozovny 525/2a
108 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28917961
DIČ:  CZ28917961
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ubytovací služby.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 554 934
Mobil: +420 725 427 279
E-mail: info@depotprague.cz
WWW: www.depotprague.cz

Kontaktní osoba

MICHAL BÁRTA - Jednatel

VLADIMÍR KULA - Jednatel

. Kulová

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pension Edvin

Provozujeme rodinný penzion ve vilové čtvrti Prahy 4, blízko metra Budějovická. Pokoje v našem penzionu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a satelitem, připojení k Wi-Fi je zdarma, jakož i parkování. Nabízíme teplé snídaně formou bufetu, které jsou zahrnuty v ceně pokoje. Fotogalerii a ceník naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat - rádi Vás ubytujeme!

DAVID PRAHA, s.r.o.

Restaurace Petřínské Terasy v Praze nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů, svateb nebo různých soukromých oslav. Využít můžete reprezentační prostory, restauraci Koliba s otevřeným ohništěm. 28km za Prahou směr Brno nabízíme prostory s využitím parcourové střelnice pro svatby, teambuilding a jiné akce společně s ubytováním v nedalekém hotelu.

BULIRO CLUB s.r.o.

Pronájem bytových a nebytových prostor ke komerčním účelům včetně parkování v uzavřeném areálu a kompletních služeb. Pronájem zasedacích místností.