• Detail firmy

AVEMA Praha s.r.o.

Základní popis

Společnost AVEMA Praha s.r.o. poskytuje vysoce profesionální služby v oblasti správy nemovitostí v regionu Praha a Středočeský kraj.

Adresa

Flájská 3214/8
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28890965
DIČ:  CZ28890965

Výrobky, činnosti

správá nemovitostí

polečnost AVEMA Praha s.r.o. poskytuje vysoce profesionální služby v oblasti správy nemovitostí v regionu Praha a Středočeský kraj.

Kontaktní osoba

RNDr. Veronika Šmejkalová

Milan Procházka - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Lucie Tůmová

Zajišťuji kompletní servis služeb a poradenství v oblasti realit. Zprostředkuji prodej či koupi nemovitosti v Praze a okolí. Mám řadu spokojených klientů, jejichž zkušenosti naleznete na mých webových stránkách. Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte se na mě obrátit. Jsem certifikovaný realitní makléř RAČR a jsem členem Realitní komory ČR.

TRINITY Finance s.r.o.

Poskytujeme poradenství při prodeji společnosti, poradenství spojené s investicemi a poradenství při financování investičních záměrů.

VLTAVA PRAGUE PROPERTIES REAL ESTATE s.r.o.

Nabízíme kompletní služby realitní kanceláře se zaměřením na Prahu. V naší nabídce naleznete bytové a nebytové prostory k pronájmu i k prodeji. Zajišťujeme rovněž správu a údržbu domů a bytů - technická správa, úklidy, revize, právní poradenství apod. V této oblasti působíme již téměř 15 let a díky zkušenostem, které jsme za tu dobu posbírali, Vám můžeme nabídnout služby na profesionální úrovni.