• Detail firmy

futurista s.r.o.

Základní popis

Prodej a e-shop, umělecké předměty, šperky, sklo, keramika, nábytek, svítidla, trička, tapety

Adresa

Betlémské nám. 169/5a
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28529332
DIČ:  CZ28529332
  • Služby

Výrobky, činnosti

Umelecké predmety.

Kontaktní osoba

Mgr. Peter Marčišin - Jednatel

Telefon: +420 725 128 660

František Staněk - Jednatel

Další firmy v oboru

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.

Václav Zavřel

Provozujeme kovářství v Praze 6 - Lysolajích. Dle vlastních návrhů vyrábíme interiérové kované doplňky, kovaný nábytek, zahradní kované doplňky, ale i kované vybavení do restaurací a obchodů. V naší nabídce naleznete rovněž kované šperky, vitráže a broušené sklo. Ukázky naší práce jsou k dispozici na internetových stránkách firmy.

ANNART - Anna Polomová

Společnost je exkluzivním prodejcem výrobků tradiční slovenské sklářské firmy. Zároveň také patří mezi významné světové výrobce kvalitního domácenského skla a také sortimentu pro gastronomii a hotely. Nabízíme strojovou výrobu sklářských výrobků a také prodej sklářských výrobků ruční foukanou technikou. Nabízíme k prodeji nápojové sklo, karafy, vázy, misky a další. Prodej v Praze.