• Detail firmy

FineData s.r.o.

Základní popis

Dodávky hardwaru a softwaru, správa informační techniky. Bezpečnostní poradenství. Poskytujeme kamerové systémy, služby webhostingu.

Adresa

Pod lesem 2119/7
143 00 Praha 4 - Modřany

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27593363
DIČ:  CZ27593363

Výrobky, činnosti

Počítačové a IT poradenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 146 362
Telefon: +420 246 033 911
E-mail: info@finedata.cz
WWW: www.finedata.cz

Kontaktní osoba

Martin Třešňák - Jednatel

Další firmy v oboru

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

TIGRA s.r.o.

Specializujeme se na kompletní vedení účetnictví. Zaměřujeme se na daňové poradenství - zpracování všech druhů daní a daňové optimalizace. Zajišťujeme zpracování mezd, personální outsourcing, vývoj softwaru za zakázku a další.