• Detail firmy

European Tax & Accouting Company, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme kompletní účetní a daňový servis. Zaměřujeme se na vedení účetnictví, zpracování všech daňových přiznání, mzdy, audit

Adresa

Rižská 1492/2
102 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27446263
DIČ:  CZ27446263

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví

Kontaktní údaje

E-mail: info@worldtax.eu
WWW: www.worldtax.eu

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Podlešák - Jednatel

Mobil: +420 777 072 005
Další firmy v oboru

Účetnictví Mencáková

Specializujeme se na kompletní vedení účetnictví. Nabízíme vedení daňové evidence, daňových přiznání, přehledů sociálního a zdravotního pojištění či rekonstrukce účetnictví. Zaměřujeme se hlavně na hlavní město Prahu, Prahu 5 a Prahu 13.

ARSAKTA

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti účetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Poskytujeme poradenství malým a středním firmám při vzniku společnosti i v jejím každodenním chodu. Zpracujeme daňovou evidenci, daňová přiznání a další. Věnujeme se digitalizaci a archivaci účetních záznamů. Zastoupíme Vás na úřadech a připravíme Vás na audit.

DAUPP, s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví, daňové evidence a mzdové agendy. Připravujeme účetní doklady pro jednání s bankami a leasingovými společnostmi - včetně zastupování. Nabízíme kompletní zpracování mezd Vašich zaměstnanců. Vždy pohlídáme důležité termíny a připravíme uzávěrky.