• Detail firmy

BLUE PRODUCTION s.r.o.

Základní popis

Nabídka plánování mediálních kampaní, pořádání společenských akcí na klíč, zajištění grafických prací a reklamních plachet.

Adresa

Václavské náměstí 834/17
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27161374
DIČ:  CZ27161374

Výrobky, činnosti

Mediální agentury

Kontaktní osoba

Jan Brichta - Jednatel

Luděk Láryš

Další firmy v oboru

OVERSPEED

Jsme agentura se zaměřením na auto-moto zábavu. Unikátní produkty, unikátní zážitky! V naší flotile naleznete ty nejlepší vozy současnosti: Ferrari 458 Italia Spider, Ferrari California, Lamborghini Huracán, Porsche 911 991 GTS, Maserati GranTurismo Sport, McLaren 570s a další.

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.