• Detail firmy

INMEFIN, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se službami v oblasti obchodování problémovými aktivy a správou pohledávek.

Adresa

Míru 5
739 61 Třinec - Kanada

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25830902
DIČ:  CZ25830902
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pohledávky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 871 005
E-mail: inmefin@inmefin.cz
WWW: www.inmefin.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladislav Piecha - Jednatel

Mobil: +420 723 074 316
Další firmy v oboru

IBS motorpress s.r.o.

Vydavatelství IBS motorpress se specializuje na vydávání odborného časopisu Autoservis, Oldtimer a Motorsport-Ing. Oslovuje profesionály v různých oblastech souvisejících s automobily. Přinášíme Vám také služby našeho firemního servisu a služby na odhady a posouzení vozidel.

František Šulc

Poskytujeme komplexní služby v oblasti oceňování - nabízíme oceňování nemovitých věci, jako jsou byty, rodinné domy, pozemky, věcná břemena, rekreační objekty, průmyslové a zemědělské objekty apod. Zajišťujeme kupní smlouvy, znalecké posudky, návrhy na vklad do Katastru nemovitostí, daňová přiznání atd. Součástí nabízených služeb je poradenství v oboru stavebnictví.

Ing. Dagmar Minaříková - MaP servis

Naše společnost nabízí mzdový a personální servis. Našim cílem je poskytnout každému klientovi komplexní službu na vysoké profesionální úrovni. Nabízíme komplexní zpracování mezd, mzdového auditu a poradenství v oblasti pracovního práva a mzdového účetnictví. Neváhejte se na nás obrátit. Naše služby jsou koncipovány tak, aby zcela nahradily mzdovou účtárnu a někdy také personální oddělení.