• Detail firmy

ASTERA spol. s r.o.

Základní popis

Čistírna oděvů v Praze jejíž specialitou v provozovnách je praní prádla tzv. Laudromat pro široký okruh domácí i zahraniční klientely a to včetně hotelů a restaurací.

Adresa

Jindřišská 5
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61682934
DIČ:  CZ61682934

Výrobky, činnosti

Prádelna

Kontaktní osoba

Marika Habaniková - Jednatel

Mobil: 224 215 536

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

M.V.M. UNION TRADE, s.r.o.

Již od roku 2000 provozujeme prádelnu a čistírnu v Praze 1, nedaleko Václavského náměstí. Zajišťujeme čištění oděvů včetně pracovních, mandlování a žehlení prádla. Používáme moderní přístroje a kvalitní čistící prostředky. Otevřeno máme v pracovní dny od 7.30 - 21.30 hod., v sobotu a neděli od 9.30 - 19.30 hod. Při vyčištění více než 3 ks oděvů poskytujeme 10% slevu z celkové ceny.

VyžehlenáKošile.cz

Nabízíme komplexní servis v oblasti praní a čištění prádla včetně žehlení a mandlování. Praní a čištění provádíme jak u osobního, tak i u ložního a stolního prádla. Zajišťujeme šití dek a drobné opravy oděvů.

S - Clean

Nabízíme praní, mandlování i ruční žehlení pro firmy, hotely, restaurace nebo domácnosti. Dlouhodobě se specializujeme na chemické a mokré čištění ložního, stolního i osobního prádla, pracovních oděvů a jiných textilií. Přizpůsobíme se Vašim požadavkům.